Naujienos

Naujienų archyvas

2009-01-08

„Aukštaitiškas formatas“ provokavo erotinių užuominų skelbimu

Utenos regiono žurnalas „Aukštaitiškas formatas“ naujus metus pradėjo naujomis rubrikomis „Provokacija“ ir „Papareportažas“.


Utenos regiono žurnalas „Aukštaitiškas formatas“ naujus metus pradėjo naujomis rubrikomis „Provokacija“ ir „Papareportažas“.

Pirmosios rubrikos tema tapo skelbimas su erotine užuomina ir tarptautinių žodžių - „pliumažas“, „salivacija“, „koncesija“ - kratiniu. Žurnalistė sulaukė uteniškių skambučių: ir tiesioginių pageidavimų pirkti paslaugą, ir noro išsiaiškinti terminus, ir grąsinimų dėl vyliojamo vyro... „Papareportaže“ pristatome fotopasakojimą, kurio nuotraukos su tikrais personažais – apskrities savivaldybių vadovais, o pasakojimas tėra fantazija, skirta pramogai.

Žurnalo sausio numeryje pateikiame apžvalgą, kaip ekonomikos krizė palietė Utenos regiono įmones. Utenos rajono vartotojų kooperatyvas nuo lapkričio mėnesio pajuto apyvartos mažėjimą su nerimu laukia metų pradžios, kai pirkimai ir taip sumažėja, rezultatų. Vežėjų bendrovė „Liutgaras“ sprendžia, anot jos vadovų, išgyvenimo klausimą, o „Utenos mėsa“ viliasi, kad išlaidas maistui vartotojai mažins paskiausiai. Neguodžia ir europarlamentaro Aloyzo Sakalo prognozė, kad tik geriausiu atveju krizė tęsis dvejus metus, o blogiausiu, anot jo, niekas termino pasakyti negali.

Utenos parapijos nakvynės namų gyventojai dalijasi savo gyvenimo istorijomis: nors praeityje būta aprūpintų namų, gerai apmokamo darbo, dabar tenka gyventi tik iš kitų gerumo ir aukų.
Su žurnalo skaitytojais savo mintimis dalijasi Algirdas Kaušpėdas, architektas, roko grupės „Antis“ solistas. Jis ragina „įvardinti sau, kiek mes esame „buržujai“. Taip pat žurnale – archeologų atradimai ir hipotezės, ar įmanoma, kad Dubingių piliavietėje, Molėtų rajone, aptikti palaikai yra Barboros Radvilaitės kūdikio.

„Aukštaitišką formatą“ galima užsiprenumeruoti Lietuvos paštuose, laikraščių „Lietuvos rytas“, „Lietuvos žinios“, „Utenos diena“ biuruose ir portale www.prenumerat.lt. Žurnalas parduodamas prekybos centruose, spaudos kioskuose ir degalinėse. Tiražas - 5000 egzempliorių.

„Anykštos“ redakcijaAtgal »     Atsiliepimai »