Naujienos

Naujienų archyvas

2009-02-19

„Aukštaitiškame formate“ – architektas vėl STT akiratyje

Išleistas "Aukštaitiško formato" vasario numeris.


Utenos regiono žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ vasario numeris pasakoja, kad Utenos savivaldybės vyriausiasis architektas Tomas Kupriūnas antrą kartą per porą mėnesių atsidūrė STT akiratyje. Įmonės žlugdymu, „otkato“ reikalavimu, projektų derinimo terminų nesilaikymu jį apkaltino architektas Algimantas Kuras.

Taip pat žurnale pasakojama baudžiamoji byla, kurioje mokytojas nuteistas už pasikėsinimą įžeisti Lietuvos Respublikos Prezidentą.

Kultūros rubrikoje „Aukštaitiškas formatas“ rašo apie apskrityje esančios Baltadvario pilies ir joje rezidavusios Giedraičių giminės istorijose nesudėliotus taškus: rūmo liekanos vis dar be gyvybės, o pasišventęs ir stebuklais garsėjęs vienuolis Mykolas – vis dar ne šventasis.

Žurnalas pateikia apskrities spaudos ir kitų informavimo priemonių apžvalgą, tiražus, konkurencinę situaciją rinkoje. Taip pat pasakoja apie Utenos laidojimo tradicijų ir madų ypatumus.
Portretų puslapiuose pristatoma klimatologė Audronė Galvonaitė, garsėjanti pokštais apie orus. Pasak mokslininkės, žmonės prisigalvoja labai daug mitų apie orus ir gamtos reiškinius. Žurnalas supažindina su visuomenės veikėju, buvusiu Seimo nariu, meru, dabar Vyriausybės atstovu Leonu Alesionka, kuris iš degtukų buria, ar išloš aukso puodą.

Pateikiama intriguojanti istorija apie gydytojo-homeopato Vytauto Biknerio sodyboje kuriamą energetinį ratą, prie kurio darbų prisideda ir garsi Latvijos dainininkė Laima Vaikulė.
Papareportaže – fotopasakojimas, kaip garsus krepšininkas Sergejus Jovaiša poros ieškojo.

„Aukštaitišką formatą“ galima užsiprenumeruoti Lietuvos paštuose, laikraščių „Lietuvos rytas“, „Lietuvos žinios“, „Utenos diena“ biuruose ir portale www.prenumerata.lt. Žurnalas parduodamas prekybos centruose, spaudos kioskuose ir degalinėse. Tiražas – 5000 egzempliorių.

„Anykštos“ redakcijaAtgal »     Atsiliepimai »