Naujienos

Naujienų archyvas

2009-02-03

Konkursas

Panevėžio ir Utenos Europos informacijos centrai – Europe Direct organizuoja Aukštaitijos jaunimo fotografijos konkursą ŽALESNĖ EUROPA.


Konkurso nuostatai

I. Dalyviai
1. Konkurse gali dalyvauti tik foto mėgėjai 16 – 25 metų amžiaus.
II. Konkurso tema ir tikslas
1. Konkurso tema – aplinkosaugos ir klimato kaitos problemos Europoje, siūlomi būdai joms spręsti, kiekvieno piliečio indėlis į gamtos, sveikos ir švarios aplinkos išsaugojimą, klimato kaitos pokyčių mažinimą.
2. Konkurso tikslas – padidinti jaunimo supratimą apie aplinkosaugą, klimato pokyčius ir apie tai, ką galime kiekvienas padaryti, kad išsaugotume gamtą ir sumažintume klimato pokyčius; ugdyti jaunimo pilietiškumą, skatinti kūrybiškumą.
III. Konkurso sąlygos
1. Vienas autorius gali pateikti neribotą nuotraukų skaičių. Taip pat viena nuotrauka gali būti autorių kolektyvo darbas. Kiekviena nuotrauka konkurse dalyvauja atskirai, išskyrus fotografijų ciklus.
2. Prie nuotraukos būtina pateikti pavadinimą arba trumpą (1 – 2 sakinių) apibūdinimą.
3. Nuotraukos turi būti kokybiškos, ryškios, atitikti konkurso tematiką.
4. Paštu siunčiamų nuotraukų dydis turi būti 20x30 cm
5. Kartu su darbu autorius turi pateikti asmeninius duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį arba el. pašto adresą. Jei darbas kolektyvinis, būtina pateikti kiekvieno nario asmeninius duomenis.
6. Nuotraukas konkursui siųsti el. paštu: panevezys@europedirect.lt arba utena@europedirect.lt arba adresu:
Panevėžio Europos informacijos centras – Europe Direct
Vasario 16-osios g. 10
Panevėžys LT 35174
arba
Utenos Europos informacijos centras – Europe Direct
Aušros g. 26
Utena LT28145

IV. Konkurso eiga
1. Nuotraukos konkursui priimamos iki 2009 m. gegužės 1 d.
2. Konkursui pateiktas nuotraukas vertins komisija, sudaryta iš Panevėžio ir Utenos Europos informacijos centrų – Europe Direct darbuotojų, Utenos Europos klubo atstovų, pedagogų.
3. Konkurso laimėtojai bus informuoti asmeniškai ir pakviesti dalyvauti Aukštaitijos jaunimo sąskrydyje „Energetika, klimato kaita ir mES“ 2009 m. birželio 18 – 20 d., kur vyks konkurso rezultatų aptarimas ir nugalėtojų apdovanojimas.
4. Geriausi konkursui pateikti darbai bus eksponuojami parodose aukščiau minėtame jaunimo sąskrydyje bei Panevėžio ir Utenos Europos informacijos centruose – Europe Direct, taip pat – bus patalpinti interneto svetainėje www.europedirect.lt .
V. Prizai
1. Geriausios nuotraukos autorius bus apdovanotas skaitmeniniu fotoaparatu.
2. Penki kiti nugalėtojai gaus paguodos prizus su Europos Sąjungos simbolika.Atgal »     Atsiliepimai »