Naujienos

Naujienų archyvas

2009-08-10

Žurnalistas politikams surengė istorijos mini egzaminą

Prekyboje pasirodė rugpjūčio mėnesio žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeris. Šio numerio veidas – televizijos ir teatro aktorius, kultūros ministras Remigijus Vilkaitis.


Interviu žurnalistui Ryčiui Kulbokui R.Vilkaitis pasakoja apie pasikeitusį vaidmenį, dėsto požiūrį į Lietuvos laikomus egzaminus, padorumo devalvaciją ir savo paties išmoktas pamokas.
Rubrikoje „Be diktofono“ žurnalistas Linas Bitvinskas svarsto, kas bus, panaikinus apskritis. „Visos pertvarkos prasideda entuziastingai, baigiasi kaip visada Rezultatas – reikia taisyti ir tobulinti“,- rašo žurnalistas.
Rubrikoje „Provokacija“ žurnalistas Vidmantas Šmigelskas bando išsiaiškinti, ar žinomi apskrities žmonės turi bent minimalių Lietuvos istorijos žinių, kitaip tariant, ar patys supranta, ko džiūgauja, švęsdami Lietuvos vardo tūkstantmetį.
Arvydas Lingaitis pasakoja apie dviejų Utenos architektų – savivaldybės vyr.architekto Tomo Kupriūno ir UAB „Aukštaitijos architektūros studija“ vadovo Algimanto Kuro, įsivėlusių į šmeižto bylą, nesutarimų istoriją.
Priede „Apskrities kultūros ritmas“, kuris yra bendras žurnalo ir apskrities viršininko administracijos projektas – daugybė kultūrinės informacijos, kultūros įvykių kalendorius, muziejų veiklos apžvalga, fotoreportažas iš „Ežerų sietuvos“.
Žurnalą 5000 egzempliorių tiražu leidžia UAB“Anykštos redakcija“. Šis „Aukštaitiško formato“ numeris- jau 22-asis.Atgal »     Atsiliepimai »