Naujienos

Naujienų archyvas

2009-10-26

Gėlė mokytojui

Sudeikių pagrindinė mokykla gali didžiuotis sėkmingu bendradarbiavimu su vietos bendruomenėmis: Kultūros centru, bendrija „Tėviškės pastogė“, Sudeikių miestelio biblioteka. Gimusios mintys ir idėjos dirbant kartu virsta gražiais ir smagiais renginiais.


Gražiu bendru renginiu virto ir Mokinių tarybos narei Romai Geleževičiūtei gimusi idėja suorganizuoti renginį-piešimą ant šilko „Gėlė Mokytojui“. Šią idėją padėjo įgyvendinti rėmėjai: bendrija „Tėviškės pastogė“, Kaimo turizmo sodyba „Mėnulio įlanka“, spaustuvė UAB „Grafija“, IĮ „Bleiras“ bei privatūs asmenys. Ant šilko tapė po atstovą iš klasės, Tėvų komiteto, Sudeikių kultūros centro bei bendrijos „Tėviškės pastogė“. Pradinių klasių mokytoja Kristina Černiauskienė supažindino renginio dalyvius su tapymo ant šilko technika, ir netrukus klasė pražydo nuostabiomis gėlėmis, kurios, sušildytos didelių rankų ir mažų delnelių, pražydo įvairiaspalviais žiedais.
Šiuo metu gėlės Mokytojui žydi Sudeikių miestelio bibliotekoje, iš kur keliaus į Sudeikių kultūros centrą, o vėliau – į Sirutėnų kaimo biblioteką.
Pasirodo, tereikia leisti idėjai turėti sparnus, o jai pakilti padės didelis noras būti ir dirbti kartu.

Sudeikių pagrindinės mokyklos
direktorė Vilma PetrulieneAtgal »     Atsiliepimai »