Naujienos

Naujienų archyvas

2009-10-14

Skaitytojus pasiekė spalio mėnesio „Aukštaitiškas formatas“

Skaitytojus pasiekė spalio mėnesio žurnalas „Aukštaitiškas formatas“. Žurnale rašoma apie Utenos architektų Tomo Kupriūno ir Algimanto Kuro karo tęsinį. Apie tai pasakojama žurnalisto Arvydo Lingaičio tekste „Žlugo STT mėginimas papirkti architektą“.


Vidmantas Šmigelskas publikacijoje „Padėtis savivaldybėse: būtų žmonių – nebūtų problemų“ analizuoja padėtį visose šešiose Utenos apskrities savivaldybėse. Utenos meras Alvydas Katinas žurnalistui teigė, jog tai, kad šis miestas turi išvystytą pramonę, nėra tik pliusas.
Daug informacijos apie Uteną – trumpose žiniose. Perskaitę jas sužinosite, kur ir kada Utenos vicemeras Vidmantas Valinčius pastebėjo, jog „kuo mažiau suprantančių – tuo geriau“.
Atlikdama socialinę provokaciją žurnalistė Sveta Vitkienė perka prekes už baltus centus. Šį kartą žurnalistė „siautė“ Molėtų parduotuvėse, o baltais centais bandė susimokėti net už vejapjovę.
„Liesa, gerokai apvytusi, juodu apnešiotu sijonu, į kuodelį ant pakaušio susuktais plaukais“, - apie senmerges žurnalo tekste „Senmergė: nuo pajuokos objekto iki normalios moters“ rašo uteniškė žurnalistė Elvyra Sabalytė.
„Raudonas“ J. Biliūnas, „raudonas“. Ir dar katę niekšas nušovė. Nuversti sovietų pastatytą „Laimės žiburį“, - rubrikoje „Be diktofono“ ironizuoja Vidmantas Šmigelskas.
Spalio mėnesio „Aukštaitiško formato“ „veidas“ – iš Molėtų kilęs politikas Arminas Lydeka. O žurnale spausdinamas Jolantos Matkevičienės pasakojimas apie jį.
Priminsime, jog žurnalą nuo 2007 metų leidžia UAB „Anykštos redakcija“. Šis numeris jau 24-asis. Žurnalas prenumeruojamas visoje šalyje. Jį įsigyti galite ir Utenos spaudos kioskuose bei prekybos centruose.Atgal »     Atsiliepimai »