Naujienos

2009-10-19

Kompiuterio ir interneto pradmenų išmokti galima bibliotekoje

Spalio 16 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje kompiuterio ir interneto pradmenų kursus baigė pirmosios Utenos gyventojų grupės.


 


Įgyvendinant projektą ”Bibliotekos pažangai” (www.bibliotekospazangai.lt) spalio mėnesį visoje Lietuvoje pradėti gyventojų mokymai. Bibliotekose organizuojami kursai pradedantiesiems kompiuterio ir interneto vartotojams.
Spalio 16 dieną Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje šiuos kursus baigė 2 pirmosios grupės. 5 dienas trukusiuose užsiėmimuose dalyvavo 22 asmenys. Jiems buvo parengta 10 val. trukmės programa. Kursų dalyviai susipažino su kompiuterio sandara, programine įranga, mokėsi rašyti ir tvarkyti tekstus, naudotis internetu bei elektroniniu paštu, susipažino su elektroniniais laikraščiais, žurnalais, sužinojo, kur internete galima rasti informacijos apie knygas, kam reikalingos duomenų bazės, išmoko susirasti informaciją apie sveikatą, internetu užsiregistruoti pas gydytojus.
Šią savaitę bibliotekoje mokysis dar 2 lankytojų grupės, jau pradėta registracija į grupes, kurios mokytis pradės nuo spalio 26 dienos. Klviečiame visus, norinčius dalyvauti. Užsiregistruoti galima telefonu 61607 arba atėjus į bibliotekos Mokslo ir informacijos zoną (Maironio g. 12, antras aukštas).Atgal »     Atsiliepimai »