Naujienos

2011-09-05

Rugsėjo 5 dieną startuoja Utenos televizija

Interviu su Utenos „Saulės“ gimnazijos moksleiviu Deividu Žygu.

Pristatykite skaitytojams visą kūrybinę komandą ir savo užmojus.
Utenos jaunimas ieško naujų veiklos sričių ir formų. Grupelė aktyvistų susibūrė tam, kad Utenos gyventojai geriau pažintų gimtojo krašto istoriją ir nūdieną, kūrybingus ir įdomius žmones. Tokius tikslus išsikėlė kūrybinė grupė, įkūrusi Utenos televiziją. Jos iniciatoriai ir redakcijos kolektyvas – Deividas Žygas, Justina Dagytė, Lina Remeikaitė, Žydrūnė Žygienė, Justina Juodytė, Agnė Lašinskaitė, Neilandas Žygas ir Jovilė Paškauskaitė – stengsis įgyvendinti savo vizijas ir idėjas bei atsiliepti į žiūrovų norus, gvildenti pasiūlytas problemas. Utenos televizijoje išvysite pokalbių laidų, reportažų, sužinosite ateinančios savaitės renginių anonsus, bus skelbimų, aktualios informacijos, orų prognozių. Taip pat galėsite siųsti savo skelbimų tekstus, klausimus, pageidavimus.

Plačiau Atsiliepimai »

2011-07-19

Pasveikinti rajono šimtukininkai

Utenos rajono savivaldybės vadovybė pagerbė abiturientus, kurių valstybinių brandos egzaminų žinios buvo įvertintos šimtu balų.
Jauni, švytintys veidai ir plačios šypsenos – taip atrodė į Utenos rajono savivaldybės salę susirinkę aštuoni mūsų rajono švietimo įstaigų abiturientai, kurie dar visai neseniai sužinojo paskutinius brandos egzaminų rezultatus. Egzaminų jaudulys jau praeityje, tačiau kiekvienas būsimasis studentas jau kuria ateities planus, kartu laukdamas lemiamų stojimo į universitetus rezultatų.

Plačiau Atsiliepimai »

2011-07-12

Čempiono motiną šildo ne tik sūnaus auksas

Kol aukso medaliais pasidabinę lietuviai Rygos arenoje užvakar klegėdami pozavo fotografams, naudingiausias pasaulio jaunimo krepšinio čempionato žaidėjas Jonas Valančiūnas, trumpam paėjęs į šalį, paskambino į Uteną – motinai.
 „Ačiū tau, mama”, – tokie devyniolikmečio sūnaus žodžiai vėlų sekmadienio vakarą sugraudino 53 metų Danutę Valančiūnaitę. Ir pamalonino labiau nei jo iškovotas titulas.

Plačiau Atsiliepimai »

2011-07-11

Utenoje paminėta karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Trečiadienį Utenoje paminėta Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Liepos 6-ąją kaip Valstybės dieną oficialiai minime dvidešimt pirmąjį kartą, o nuo Mindaugo karūnavimo jau prabėgo 758 metai.

Plačiau Atsiliepimai »

2011-06-20

Savivaldybei – vidaus reikalų ministro padėka

Pastaruosius metus savivaldybės darbuotojai, stipriai paplušėję rengdami projektus, kad iš Europos Sąjungos (ES) būtų gautas finansavimas Utenos rajono savivaldybės infrastruktūrai gerinti, džiaugiasi akivaizdžiais rezultatais – malonius pokyčius mieste ir kaime pastebi ne tik čia gyvenantys, bet ir svečiai.

Plačiau Atsiliepimai »

2011-06-15

Dviguba poezijos šventė Juknėnuose

Kiekvieną vasaros pradžią Utenos rajone esantis Juknėnų kaimas pasitinka poetų balsais – čia, įžymaus poeto Antano Miškinio gimtinėje, teikiama jo vardo literatūros premija, kurią 2003 m. įsteigė Utenos rajono savivaldybės taryba ir Lietuvos rašytojų sąjunga. Šiemet, antaninių išvakarėse, prie Antano ir Motiejaus Miškinių etnografinės sodybos susirinkusiems uteniškiams padovanota ypatinga poezijos šventė – jie galėjo pasveikinti ne tik šių metų laureatą Algimantą Baltakį, bet ir savo kraštietį, vienintelį šalyje merą poetą Alvydą Katiną. 

Plačiau Atsiliepimai »

2011-05-30

Darbe - policijos pareigūnas, namuose - liaudies menininkas

2011 m. gegužės 27 d. Tauragnų muziejuje įvyko bendruomenės susitikimas su tautodailininku Albinu Šileika. Policininko profesija yra suderinama su laisva menininko dvasia, tai įrodo uteniškio A.Šileikos pavyzdys. Vyras darbe – uniformuotas policijos pareigūnas, besirūpinantis uteniškių saugumu,o namie – liaudies menininkas, prakalbinantis medį įmantriausiais raštais.

Plačiau Atsiliepimai »

2011-05-27

Utenoje - pavasarinė būrelių fiesta „Arask save“

Gegužės 26 dieną uteniškiai buvo pakviesti į Utenos jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus tradicinę, pavasarinę būrelių fiestą „Atrask save“. Šventės pradžioje dalyviai galėjo stebėti kartingų, aviamodeliavimo ir atletinės gimnastikos būrelių pasirodymus. Veikė būrelių kiemeliai-mugės.

Plačiau Atsiliepimai »

2011-05-27

Skelbiamas Dainos Utenai konkursas

Netrukus ( rugsėjo 24 d.) minėsime savo gražaus ir širdžiai brangaus miesto jubiliejinį 750-ąjį gimtadienį. Tai puiki proga kuriantiems žmonėms išsakyti, išdainuoti savo jausmus gimtajam kraštui, tuo prisidedant prie jo garsinimo, populiarinimo ir įamžinimo. Šia proga Utenos muzikos mokykla skelbia dainos Utenai konkursą.

Plačiau Atsiliepimai »

2011-05-23

Iš neplanuoto pašnekesio su kraštiečiu dr. Napoleonu Kitkausku

Pas mūsų kraštietį, Vilniaus Katedros, Valdovų rūmų, kitų reikšmingų istorijos ir kultūros paveldo objektų tyrinėtoją, architektą, restauruotoją, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą, per 50 knygų (žmona Laima – kai kurių bendraautorė) ir monografijų autorių dr. Napoleoną Kitkauską jo kukliame bute Vilniaus senamiestyje kalbėjomės apie dramatiškus pokario metus, jo staiga nutrauktus moksleivio pirmūno, literato mokslus Utenos „Saulės“ gimnazijoje, saugumo Utenos skyriuje tardymo metu patirtas kančias, daugiau kaip šešerius metus, praleistus Mordovijos lageryje...

Plačiau Atsiliepimai »

«««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  »»»